Navigace

Léčebné symboly:

Om
Antahkarana
Židovské hvězdy

Bioenergetické kříže:

Keltské
Křestanské
Nilské
Rosenkruciánské
Symetrické

Kyvadla:

Chromovaná
Dřevěná
Rhodiovaná
Pozlacená
Ruční výroby
Kamenná

Dřevěné symboly:

Symbol dlouhověkosti
Pentagram
Jin-jang
Rosenkruciánské
Strom života

Ostatní:

Řetízky a kůžičky
Virgule
Nezařazené

Jana Drobníková

Masáže a reiki
Bioinformační přípravky

Aleš Drobník

Stránky fi Dr. Drobník
Kontakt
Obchodní podmínky
Administrace
Lécebné symboly
Statistiky
Lécebné symboly

PROVEDENÍ A ÚDRŽBA LÉČEBNÝCH SYMBOLŮ A KYVADEL

KOVOVÉ LÉČEBNÉ SYMBOLY A SIDERICKÁ KYVADLA

- Jsou vyrobeny z mosazi, kterou před pokovením pečlivě ručně brousíme a leštíme do téměř zrcadlového povrchu.

- Zboží zasíláme na galvanizaci tak, aby nenastal další otěr. Symboly a kyvadla se ručně zavěsí, chemicky leští. Pak se na ně nanese adhezní vrstva mědi (nikl se přestal užívat).

- Na adhezní vrstvu se nanese asi 0,7 mikrometru zlata, 0,6 mikrometru rhodia nebo 1 mikrometr chromu.

- Bižuterní úprava povrchu zlacením a rhodiováním je velmi kvalitně provedená u tradičního a nejlepšího českého dodavatele Galvanotechna Jablonec nad Nisou.

- Na tuto galvanizaci má Galvanotechna státní certifikát pro styk s kůží.

- Bižuterní úprava povrchu chromováním je špičkově provedená u českého dodavatele ROC-Galvanik s.r.o., Chrastavická 217, 344 01 Domažlice nebo Mikroně Týn nad Vltavou.

- Životnost a údržba kovových symbolů a kyvadel: Pokud nevystavujete bižuterii přílišnému omaku a otěru, je životnost zlatého povrchu 4 a více let, při pečlivém zacházení a ukládání do látkového obalu možná i celoživotní. Životnost rhodiového a chromovaného povrchu 6 a více let, rhodium a chrom jsou tvrdší než zlato, snesou i nešetrnější zacházení. Přesto symboly či kyvadla jednou měsíčně otřeme hadříkem s Ironem.

- Nedoporučujeme bižuterii nosit neustále na kůži.

- Regenerace kovových symbolů a kyvadel: Doporučujeme symboly a kyvadla včetně řetízku po 1 až 2 letech po odmaštění přestříknout akrylátovým nebo syntetickým lakem ve spreji. Pokud nastal otěr zlata, rhodia nebo chrómu na mosaz, zelené oxidy mědi před lakováním lze odstranit jemným třením kartáčkem na zuby se zubní pastou, pak proudem vody a odmastit Ironem apod.

- U kyvadel je provázek nebo řetízek v ceně, neobjednává se zvlášť.

- Pokud si přejete kovový symbol na kvalitní bižuterní řetízek z Bižuterie Jablonec nad Nisou, nutno objednat symbol zvlášť i řetízek zvlášť, řetízek není v ceně symbolu. Do vzkazu napište, že chcete symbol s řetízkem.

- Jen k Nilskému kříži (Ankh) řetízek nedodáváme, Ankh se nedoporučuje nosit na krku.

- Na přání lze dodat i řetízky bez symbolu.

DŘEVĚNÉ DUCHOVNÍ A LÉČEBNÉ SYMBOLY (AMULETY)

- Jsou vyrobeny v zájmu potřebné dokonalé symetrie na CNC frézce.

- S výjimkou části Nilských křížků a Křesťanských křížů, které na přání zákazníků vyrábíme ručně podle šablony s minimální asymetrií.

- Dřevěné tvary upravujeme dle tradiční technologie našich předků: Na pečlivě ručně odjehlené (opilované a obroušené) dřevěné symboly nanášíme opakovaně štětečkem lékárenský čistý lněný olej vhodný pro styk s kůží a necháme jej den vsakovat do objemu dřeva. Tím konzervujeme dřevo do hloubky a bráníme proschnutí a popraskání. Pak ponoříme dřevo do roztaveného včelího vosku v nerezovém mlékovaru. Tím se na povrchu dřeva a těsně pod ním vytvoří trvalá ochranná vrstva včelího vosku, která navíc zabrání odpařování lněného oleje.

- Lněný olej a včelí vosk přidávají další energii, zvláště krásnou energii včel.

- Životnost a údržba dřevěných symbolů a kyvadel: Včelí vosk lze po čase leštit látkou. Dřevěný symbol vydrží mnoho let, možná po celý život, pokud jednou za dva roky potřete tence hadříkem dřevo přírodní ochranou na bázi olejů a vosků, např. bezbarvým ochranným přípravkem na obuv na bázi včelího vosku.

- Lze vybrat provedení dřeva: tmavé / světlé. Tmavší symboly jsou estetičtější. Světlé symboly vyzařují více energie.

- V ceně dřevěného symbolu je i kůžička na krk, nemusíte ji tedy objednávat zvlášť. Jen k Nilskému kříži (Ankh) kůžičku nedodáváme, Ankh se nedoporučuje nosit na krku.

- Čestně prohlašujeme, že neužíváme dřevo z nelegální těžby pralesů.

- Zpracováváme odřezky kvalitního tvrdého dřeva (dub, buk, jasan aj.) z Uměleckého truhlářství Vondrák, Hostinka 6, 552 05 Hořičky u České Skalice a Truhlářství B&S, Balík a Skuhravý, Jiráskova 201, 388 01 Blatná, tel. 731 463 114.

- Dřevěné symboly včetně kůžičky jsou při nákupu nad 400 Kč ve velkoobchodní ceně (VOC) 129 Kč a při nákupu pod 400 Kč v maloobchodní ceně (MOC) 149 Kč. Nabízíme většinu dřevěných symbolů z českého dřeva (buk, někdy dub, topol aj.).

- Některé dřevěné symboly nabízíme z tropických dřev (mahagon, eben, zebrano, padouk, amarant aj.) s příplatkem 10 Kč. Například Nilský kříž velký z černého ebenu.

- Tropické dřevo je od legálních výrobců a dovozců dřev ze zpracovatelského řetězce FSC, který zajišťuje, že tropické dřevo má původ z lesů, jež jsou obhospodařovány dle ekologických a sociálních požadavků. Dodává nám jej firma Jatagan.

- Více na amuletykyvadla.vyrobce.cz.

- Zpět na hlavní stránku

Počasí
Lécebné symboly
Doporučujeme

Masáže lávovými kameny, klasické, bioenergetické přípravky Diochi a Energy Jana Drobníková, Blatná

Rodinné konstelace, metoda transformace strachu,Shamballa, Merkaba, jóga Hana Říhová, Praha

Lécebné symboly
© Aleš DrobnĂ­k 2019, ObchodnĂ­ podmĂ­nky Webmaster Geneweb.cz, RS PHP Fusion, eshop TWB Shopping Cart